Освітній онлайн-курс «Історія українського громадянського суспільства»

Дата: 29.04.2024 09:17

Освітній онлайн-курс «Історія українського громадянського суспільства»

Фонд Східна Європа спільно з освітньою онлайн-платформою «Зрозуміло» створили класний курс.

У ньому ви дізнаєтеся про природу українських революцій і феномен масового опору та з’ясуєте, які цінності спонукають українців діяти у перспективі періоду незалежності.

Протягом курсу ви дізнаєтеся про:

короткий історичний екскурс прояву цінностей українців від 1990-х років і дотепер;

«Помаранчеву революцію», її передумови, перебіг і основних учасників;

причини й передумови Революції гідності;

політичне та громадське життя кримських татар в Україні, а також про злочини росії на території Криму;

історію українських громадянських рухів і спільнот на Сході України;

силу і вплив об’єднання суспільства у кризових ситуаціях.

Цей курс створений для представниць і представників громадського сектору, органів державної та місцевої влади, освітян, активної молоді.

Успішне завершення курсу дає змогу отримати сертифікат, що містить 0,2 кредити ЄКТС або шість академічних годин і зараховується як самоосвіта.

Переходьте за посиланням.