Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 10.12.2024 14:37
Кількість переглядів: 220

Фото без опису

Фото без описуФото без описуФото без опису

📅 9 грудня 2024 року, міський голова Олег Серняк провів чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини.

📝Комісією було розглянуто 5 питань, а саме:

✅Про надання висновку про доцільність позбавлення матері батьківських прав щодо малолітньої доньки;

✅про встановлення бабусі графіку побачень з малолітніми внуками;

✅про надання згоди на видачу матері коштів, які збережені на особовому рахунку малолітньої дитини і закриття даного рахунку;

✅про надання дозволів на вчинення правочинів щодо нерухомого майна, яке належить дітям(2 заяви).

📌В ході засідання було заслухано членів комісії, запрошених, з’ясовано факти і обставини, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано