108 донацій крові для наших Захисників з нагоди Дня міста Пустомити!



Напередодні Дня міста Пустомити мешканці громади, гості та представники різних сфер черговий раз довели, коли ми об'єднуємося навколо спільної мети, наші зусилля подвоюються, а допомога стає максимально ефективною.
Сьогодні мобільний автобус Центру збору крові «Малюк» знову завітав до Пустомит! Кожен учасник акції: «Задонать свою кров! Збережи життя наших Захисників», зробив свій внесок у порятунок українських військових.
Понад 140 людей виявили бажання стати донорами. Тож нашу донорську спільноту активно підтримали представники освіти, культури та медицини, правоохоронці, пластуни, працівники комунальних підприємств, військові, депутати та мешканці громади, керівництво та працівники міської ради.
І радіємо, що спільними зусиллями вдалося здійснити 108 донацій крові! Оскільки одна донація здатна врятувати до трьох життів - це сотні врятованих життів наших захисників та захисниць. Більше 25 учасників, на жаль, не змогли здати кров через тимчасові медичні протипоказання, проте ми щиро дякуємо їм за долучення та активну позицію і чекаємо їх наступного року.
Наш спільний внесок у цифрах:
Лютий 2023 рік - 18 донацій
Серпень 2023 рік - 65 донацій
Березень 2024 рік - 55 донацій
Серпень 2025 рік - 60 донацій
Лютий 2026 рік: 17 донацій
Сьогодні: + 108 донацій
Директор Львівського обласного центру служби крові Арташ Амізян разом з депутатом Львівської обласної ради Захар Миляник вручили подяку Пустомитівській громаді в особі міського голови Олег Серняк та першої заступниці міського голови Тетяна Голдун за багаторічну підтримку донорського руху, надійне партнерство та вагомий внесок у порятунок життів наших воїнів.
Дуже приємно, що саме до Дня міста наша велика донорська родина поповнилася людьми, які здавали кров уперше. За роки повномасштабної війни у нашій громаді сформувалася потужна, свідома та постійна донорська спільнота.
Висловлюємо безмежну вдячність Львівському обласному центру служби крові. Завдяки професіоналізму та злагодженій роботі медиків процес збору крові в умовах виїзного пункту пройшов швидко, комфортно та безпечно.
Наша історія донорства розпочалася разом із БФ «Із янголом на плечі», за що щиро вдячні і продовжуємо активну співпрацю.
Дякуємо кожному, хто долучився! Ваша кров - це зброя, що рятує життя та наближає нашу спільну Перемогу.
Дякуємо нашим Захисникам і Захисницям завдяки яким сьогодні маємо можливість жити, працювати, виховувати дітей та розвивати нашу громаду.
