У нашій громаді розпочав свою діяльність безоплатний жіночий клуб «Непросто Ма»

Дата: 12.07.2024 12:08

🤝Завдяки ініціативі Благодійна Організація "Дія.МИ" та у рамках проєкту «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату» у Пустомитівській громаді розпочав свою діяльність жіночий клуб для майбутніх мам та мам дітей віком 0-3 роки.

✅Перша заступниця міського голови Тетяна Голдун подякувала ініціаторам за співпрацю, відзначила важливість такого чудового проєкту, адже це вже другий спільно організований проєкт, а також привітала учасниць, які виявили бажання долучитися до клубу.

📝Під час зустрічі фасилітаторка Маряна Яцейко поспілкувалась з учасниками про те:

🔹З якими проблемами зустрічається жінка?

🔹Що потрібно жінці, щоб бути щасливою?

🔹Як цього можна досягти?

🔹Як і чим ми можемо бути корисні один для одного?

📌На сьогоднішній день такий клуб дасть можливість підтримки жінок у прагненні розвитку та самостійності, а також робити щось для себе, змінювати громаду, розпочинати мінібізнес чи зареєструвати ГО, змінювати своє життя, та не боятися цих змін.

КЗ Центр надання соціальних послуг Пустомитівської міської ради

Служба у справах дітей Пустомитівської міської ради

Готельно-ресторанний комплекс "Злата"