Бізнес у громаді

11 Серпня, 2023 р., 10:50
З картою розташуваня закладів громадського обслуговування на території Пустомитівської громади можна ознайомитися ТУТ
01 Лютого, 2022 р., 12:26
#знайомство_з_бізнесом_громади
26 Січня, 2022 р., 14:20
#знайомство_з_бізнесом_громади
18 Січня, 2022 р., 15:40
Серед продукції компанії ви можете як знайти картонні стаканчики та аксесуари для споживання гарячих напоїв стандартного дизайну, так і замовити виготовлення цукру порційного та картонних стаканчиків з індивідуальним дизайном на Ваш смак.
17 Січня, 2022 р., 09:11
Товариство з обмеженою відповідальністю "Соная" займається виробництвом і доставкою вапняного, цементного розчину, бетону, керамзитобетону, фундаментних блоків і перемичок. Фасує вапняний розчин, пісок, керамзит у пакети, надає транспортні послуги.
13 Січня, 2022 р., 09:00
Компанія «Anystone» працює на ринку вже довгий час, за який здобула повагу та авторитет від клієнтів. Компанія виконує роботу з довговічного українського каменю та інших якісних матеріалів та надає гарантію на виконану ними роботу.
04 Січня, 2022 р., 16:43
Сьогодні познайомимо Вас з Товариством з Обмеженою Відповідальністю «СІ ЕФ ТІ УКРАЇНА».
29 Грудня, 2021 р., 15:40
Сьогодні розкажемо Вам про Товариство з обмеженою відповідальністю "Технологічно - експериментальний завод" .
29 Грудня, 2021 р., 15:37
Давайте розпочнемо нову рубрику знайомство з бізнесом, який знаходиться на території нашої громади - це особливо актуально в час пандемії.