Пустомитівська територіальна громада
Львівська область, Львівський район

Обгрунтування технічних характеристик закупівлі та очікуваної вартості

Наказ №60 Щодо організації роботи з використанням та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту в закладах освіти

Наказ №61 про підготовку закладів освіти до роботи в новому 2022-23 навчальному році та забезпечення осінньо-зимового періоду

Наказ №66 Про організацію 2022-2023 навчального року

Наказ №92 Відділу освіти Пустомитівської міської ради "Про закріплення території обслуговування за закладами  загальгої середньої освіти"

Наказ №137 Відділу освіти Пустомитівської міської ради "Про організацію ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів"

До уваги батьків дошкільнят

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2022

Обгрунтування технічних характеристик закупівлі та очікуваної вартості

Звіти про виконання паспортів бюджетних програм

03 Лютого, 2023 р., 15:45
Відбулось урочисте нагородження переможців районних предметних олімпіад та конкурсів з української мови та історії. Щиро радіємо успіхам наших дітей, пишаємося досвідченими педагогами.
31 Січня, 2023 р., 12:37
Кожна робота вимагає підсумку, аналізу. В першу чергу для того, щоб оцінити здобутки та можливості досягати більшого. Підсумок за 2022 рік-рік складних випробувань та викликів, рік війни. Але ми працювали іще з більшою віддачею, кожен день наближаючи перемогу.
01 Грудня, 2022 р., 20:00
1 жовтня 2022 року після відкриття нового циклу електронної черги для влаштування дітей в дошкільні заклади Львівської області вночі стався збій в роботі системи. Технічними спеціалістами компанії-розробника "Українські інтерактивні технології " було проведено детальний аналіз збою. За його наслідками встановлено, що протягом години система невірно вносила дані до бази даних, що призвело до невірного відображення інформації про формовані черги.
03 Листопада, 2022 р., 14:35
З метою популяризація українського патріотичного мистецтва, зокрема, пісні, поезії, хореографії та малярства відділом освіти було проведено І тур дитячо-юнацького Фестивалю мистецтв «Сурми звитяги».
20 Жовтня, 2022 р., 14:30
Сьогодні відділом освіти Пустомитівської міської ради було проведено публічне обговорення щодо створення профільного ліцею у нашій громаді.
18 Жовтня, 2022 р., 14:33
Сьогодні відбулось відкриття коворкінгу з вирощування мікрозелені у Пустомитівський ліцей 1 у рамках проєкту „Зміцнення місцевої економіки та доброго врядування“
07 Жовтня, 2022 р., 14:28
Вишкіл вихованців "Сокіл" "Джура", приурочений 80-ій річниці утворення Української Повстанської Армії відбувся сьогодні на базі Пустомитівського ліцею N2 ім.Василя Кучабського.
29 Вересня, 2022 р., 14:24
Сьогодні мали нагоду побувати у Відділ освіти Пустомитівської міської ради в колі чудової освітянської родини нашої громади. Користуючись нагодою передали подяки за кошти передані на фонд для ЗСУ з акції " 1 вересня без квітів" всім ліцеям нашої Пустомитівської громади.
26 Серпня, 2022 р., 14:21
Освітяни тримають свій фронт у тилу .Своєю щоденною працею наближають Перемогу!