Обгрунтування технічних характеристик закупівлі та очікуваної вартості

Наказ №60 Щодо організації роботи з використанням та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту в закладах освіти

Наказ №61 про підготовку закладів освіти до роботи в новому 2022-23 навчальному році та забезпечення осінньо-зимового періоду

Наказ №66 Про організацію 2022-2023 навчального року

Наказ №92 Відділу освіти Пустомитівської міської ради "Про закріплення території обслуговування за закладами  загальгої середньої освіти"

Наказ №137 Відділу освіти Пустомитівської міської ради "Про організацію ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів"

До уваги батьків дошкільнят

Обгрунтування технічних характеристик закупівлі та очікуваної вартості

Обгрунтування хліб

Наказ про створення атестаційної комісії

Список педагогівЗО відділу освіти Пуст. міської ради які атестуються у 202324н.р.

Склад атестаційної комісії ІІ рівня

Графік АК

11 Серпня, 2023 р., 12:32
Відділ освіти Пустомитівської міської ради запрошує взяти участь у громадських слуханнях щодо проєкту рішення сесії Пустомитівської міської ради «Про пониження ступеня та перейменування Містківського ліцею Пустомитівської міської ради Львівського району Львівської області».
16 Червня, 2023 р., 12:40
      В умовах воєнного стану закінчився не простий  2022-2023 навчальний рік.
01 Червня, 2023 р., 12:39
1 червня у всьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей.
31 Травня, 2023 р., 12:36
"Сокіл" ("Джура") - військово - патріотична гра для учнівської молоді, яка була вперше започаткована у 2003 році. Вже 20 років поспіль ми виховуємо нашу молодь на засадах козацької педагогіки. І сьогодні ми не зупиняємось.
19 Травня, 2023 р., 12:35
Безпека учасників освітнього процесу, проведення навчання з безпеки життєдіяльності та цивільного захисту - важливий напрямок роботи у закладах освіти. Сьогодні у Пустомитівському ліцеї №2 імені Василя Кучабського пройшов показовий День цивільного захисту.
01 Травня, 2023 р., 15:41
Відповідно до плану відділу освіти, 28 квітня на базі Наварійського ліцею відбулась спартакіада серед освітян Пустомитівської ТГ приурочена всесвітньому Дню спорту "Заради миру і добра".
14 Квітня, 2023 р., 15:37
"Писанковий розмай"- так називається виставка до Великодня. Чудові роботи наших вихователів, вчителів, дітей милують око, дивують неймовірною фантазією та красою, створюють Великодній настрій.
30 Березня, 2023 р., 16:15
Міський голова Олег Серняк передав Mavic-3 військовослужбовцям із в/ч А0998 (РХБЗ рота), в якій служать ЧЕТВЕРО захисників із нашої Пустомитівської громади!
09 Березня, 2023 р., 15:40
Якісна освіта- це те, до чого прагне кожен наш ліцей.
28 Лютого, 2023 р., 17:36
На базі Пустомитівської громади Пустомитівська територіальна громада, під керівництвом директора Департаменту освіти та науки ЛОВА Олега Паски відбулась завершальна нарада з керівниками відділів освіти тринадцяти громад Львівського району щодо стану та перспектив розвитку позашкільної освіти. Перша зустріч проходила в Кам’янка-Бузькій громаді три тижні тому.