Громадські слухання

23 Січня, 2024 р., 12:08
У четвер, 1 лютого 2024 року о 16:00 у приміщенні Пустомитівської міської ради за адресою:м. Пустомити, вул. Грушевського, 46, ІІІ поверх відбудуться громадські слухання щодо обговорення детального плану території у  с. Містки, між вулицею  між вулицею Т. Шевченка та межею села Містки у селі Містки (мікрорайон Малинівка) Львівського району Львівської області.
02 Листопада, 2023 р., 16:14
         У четвер, 9 листопада 2023 року о 16:00 у конференц-залі  Пустомитівської міської ради  каб. № 302 відбудуться громадські слухання щодо обговорення Проєкту рішення “Про внесення змін в додаток до рішення сесії Пустомитівської міської ради від 20.07.2021  № 870 "Про затвердження  Правил благоустрою території Пустомитівської територіальної громади", з метою врегулювання дотримання правил поводження з рідкими побутовими відходами на території Пустомитівської ТГ.