Панський маєток у Пустомитах

17 Липня, 2023 р., 15:29
Садибний будинок з парком поч. ХІХ ст., (охор. №1393) – знаходиться в центральній частині міста Пустомит. Велика за площею первісна територія прямокутної форми розпланування має на даний час відчужені ділянки.
27 Жовтня, 2021 р., 10:52
Перше засідання робочої групи з напрацювання концепції використання будинку №11 по вул. Грушевського в м. Пустомити, включення його до туристичних маршрутів та напрацювання попередньої проєктної заявки для участі у Програмі транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2021-2027».
25 Вересня, 2021 р., 10:45
Толока, з нагоди Всесвітнього Дня прибирання-2021
14 Травня, 2021 р., 11:17
Мали гарну нагоду вітати на теренах Пустомитівської громади представників туристичних операторів, науковців в сфері туризму, представників постійної комісії з питань історико-культурної спадщини та туризму ЛОДА та туристичного бізнесу в рамка проєкту «Експедиція громад:  фокус на туризм» під егідою Львівської обласної державної адміністрації.