Архітектура та містобудівна діяльність

26 Квітня, 2023 р., 16:49
З метою виконання вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.09.2011 № 170, Пустомитівська міська рада  інформує про початок проведення громадського обговорення проекту аналітичного звіту за результатами містобудівного моніторингу територій населених пунктів  Пустомитівської територіальної громади у 2022 році.
14 Квітня, 2023 р., 10:05
Пустомитівська міська рада повідомляє, що відповідно до вимог статті 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», в порядку, визначеному наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.09.2011 №170 (у редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 14.12.2021 №333), відділом архітектури, містобудування та земельних відносин Пустомитівської міської ради проводиться містобудівний моніторинг щодо обґрунтування необхідності внесення змін до відповідної містобудівної документації та оновлення даних містобудівного кадастру.
09 Грудня, 2021 р., 10:00
Повідомлення про планову діяльність оцінки впливу на довкілля ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГО-РА" (ПП "ГО-РА"), код ЄДРПОУ (33073861), з приводу процедури з Оцінки впливу на довкілля "Нове будівництво універсального складського комплексу "Львівський сортувальний термінал" на вул. Привокзальній у м. Пустомити Львівської області. Львівська область, Львівський район, м. Пустомити, вулиця Індустріальна, 9."