Цивільний захист

ПАМ’ЯТКА ЩОДО ПРАВИЛ ПОВЕДІНКИ (ПОРЯДКУ ДІЙ) НАСЕЛЕННЯ У РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ПІДОЗРІЛОГО ОБ’ЄКТА, ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНОГО ПРЕДМЕТА

Не паліть траву

Причини дорожньо-транспортного травматизму та шляхи його попередження

Заходи які, відповідно до Закону України “Про правовий режим надзвичайного стану” від 16.03.2000 №1550, рекомендуються виконати населенню

Дотримання декількох нескладних правил при переохолодженні

Дії у разі виникнення пожежі

Сказ: що варто знати та як уберегтися?

Як діяти під час урагану, буревію, смерчі?

Харчове отруєння: 10 ознак та симптомів

Що варто знати про чадний газ у Вашому домі?

08 Серпня, 2023 р., 11:37
Сказ – це небезпечна інфекційна хвороба тварин та людей, найдієвішим інструментом боротьби з нею є вакцинація. Тому обов’язок кожного власника тварини – щорічно робити їй щеплення. Нехтування може призвести до захворювання та загибелі чотирилапих друзів і водночас стати загрозою здоров’ю членів вашої родини.
07 Серпня, 2023 р., 12:51
Ми всі розуміємо, наскільки складно сьогодні збирати врожай і якою ціною ми вирощуємо кожен колосок на рідній землі.
18 Липня, 2023 р., 14:35
Рятувальники Львівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області та Пустомитівська міська рада закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки під час жнив!
18 Липня, 2023 р., 11:17
1.Сказ — це гостре інфекційне захворювання тварин і людини, спричинене нейротропним вірусом (англ. Rabies virus) із роду Lyssavirus. Характеризується розвитком енцефаліту зі стрімким пошкодженням функції центральної нервової системи і завжди закінчується летально.
04 Липня, 2023 р., 12:40
Сказ – це інфекційна хвороба з переважним ураженням центральної нервової системи, що супроводжується судомами, спазмами глоткової і дихальної мускулатури.
19 Червня, 2023 р., 16:34
Львівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області та Пустомитівська міська рада вкотре звертається до громадян припинити випалювати сухостій. Внаслідок цих пожеж, вогнем знищується не лише суха рослинність та її залишки, але рослини, комахи, звірі та птахи.
14 Червня, 2023 р., 11:50
Відділ з питань НС, мобілізаційної роботи та взаємодії з провоохоронними органами Пустомитівської міської ради нагадує  правила безпечної поведінки під час відпочинку на водних об’єктах.
29 Травня, 2023 р., 12:39
Пустомитівська міська рада інформує!
29 Травня, 2023 р., 10:18
Закликаємо та нагадуємо дотримуватись правил пожежної безпеки і не випалювати суху рослинність, оскільки це становить загрозу для життя людей та довкілля. У разі пожежі телефонуйте за номером «101».
09 Травня, 2023 р., 11:44
Вчора, 8 травня 2023 року відбулось чергове засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС, яке провів міський голова Олег Серняк.