Інвестиційні можливості

З Інвестиційним паспортом Пустомитівської громади, який розроблений в рамках ініціативи «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти підтримки бізнесу в громадах», що реалізовується Клубом Ділових Людей Україна за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» можна ознайомитися ТУТ

24 Жовтня, 2022 р., 16:58
20 жовтня 2022 року об 15:30 год відбулась публічна презентація інвестиційного паспорту Пустомитівської громади. Участь у ній взяли понад два десятки учасників, серед яких були підприємці, представники громадських організацій, агенцій, органів місцевого самоврядування.
17 Лютого, 2022 р., 11:58
З інвестиційним паспортом громади можна ознайомитися ТУТ
10 Лютого, 2022 р., 11:11
Більше ніж пів року фахівці команди департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації спільно з колегами з Львівської обласної Ради працювали над створенням платформи, де будь-яка фізична чи юридична особа зможе розмістити та/або знайти найкращі інвестиційні пропозиції!
27 Жовтня, 2021 р., 12:06
Рішенням сесії Пустомитівської міської ради №1213 від 19.10.2021р. затверджено  перелік об’єктів інвестування. Об’єкт інвестування наводимо нижче.
06 Жовтня, 2021 р., 12:54
Інвестиційні ділянки типу Greenfield