Пустомитівська територіальна громада
Львівська область, Львівський район

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предметів закупівлі

Розроблення проектно - кошторисної документації «Будівництво міського стадіону та спортивних майданчиків на вул. Спортивній у м. Пустомити»

7 персональних комп’ютерів у зібраному стані з інстальованою операційною системою Windows10 PRO

Вознесіння

Скейтпарк

Обгрунтування технічних та  якісних характеристик предмета закупівлі:

Здійснення технічного нагляду за будівництвом об’єкту : Реконструкція дороги по вул. Паркова в м.Пустомити Львівської області (коригування) (ДК 021:2015: 71520000-9 – Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт

Обгрунтування технічних та  якісних характеристик предмета закупівлі:

Здійснення технічного нагляду за будівництвом об’єкту : Капітальний ремонт дороги по вул.Л.Українки в м.Пустомити Львівської області (ДК 021:2015: 71520000-9 – Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт

Обгрунтування технічних та  якісних характеристик предмета закупівлі:

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі: «Добудова об’єкту соціально-економічної інфраструктури-загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с.Семенівка Пустомитівського району Львівської області» (Коригування)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі: «Капітальний ремонт вулиці Богдана Хмельницького від будинку №12 до будинку №18 в м. Пустомити Львівської області»

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі: «Капітальний ремонт скверу архиєпископа УГКЦ імені Володимира Стернюка в м.Пустомити Львівського району Львівської області»(45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі«Реконструкція дороги по вул. Паркова в м.Пустомити Львівської області (коригування)»

Обгрунтування технічних та  якісних характеристик предмета закупівлі:

Природний газ (ДК 021:2015:09123000-7 -Природний газ))

Обгрунтування технічних та  якісних характеристик предмета закупівлі:

Доступ до мережі інтернет адміністративних будинків за адресою: м.Пустомити, вул, Грушевського Михайла 46, с.Містки вул.Центральна 32а, с.Семенівка, вул. Шевченка 1, Телекомунікаційні послуги зв’язку між відеокамерами у населених пунктах Пустомити, Наварія, Містки, Полянка 91 об’єкт

Електрична енергія

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі: «Капітальний ремонт водопроводу по вул.Шевченка від буд.№293 до вул.Загреблянської в с.СеменівкаПустомитівського ОТГ Львівської області»

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі: Капітальний ремонт тротуару по вул. Миколи Лисенка в м.Пустомити Львівської області ( код за ДК 021:2015: 45453000-7)

Обгрунтування технічних та  якісних характеристик предмета закупівлі:Телекомунікаційні послуги зв’язку між відеокамерами у населених пунктах Пустомити, Наварія, Містки

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі: Капітальний ремонт дороги по вул. Л.Українки в м.Пустомити Львівської області ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Обгрунтування технічних та  якісних характеристик предмета закупівлі:

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі:  "Капітальний ремонт дороги по вул. Короленка, вул. Липова, вул. Плесня, вул. вербова в м. пустомити Львівської області" ДК 021:2015:45453000-7.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: легковий автомобіль Renault  New Duster або еквівалент  за кодом ДК 021:2015-34110000-1 Легкові автомобілі