ЦНАП

АДРЕСА: вул. Грушевського,46, м.Пустомити, Львівського району Львівської області,  81100

Тел. 067 490 03 34

Електронна пошта: cnappyst@gmail.com

Веб-сайт: http://pustomyty-miskarada.gov.ua//

розділ КОНТАКТИ (форма для зворотнього зв’язку)

Тертична Орися Степанівна Начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» Пустомитівської м/р

Адміністратори:

Карнак Юлія Володимирівна

Гаврилів Олена Сергіївна

Державні реєстратори

Федорич Андрій Миколайович

Парус Юрій Володимирович

Спеціалісти I категорії

Мадай  Надія Василівна

Ткачук Галина Іванівна

Василишин Ольга Василівна

ПОЛОЖЕННЯ про відділ «Центр надання адміністративних послуг»

РЕГЛАМЕНТ  відділу «Центр надання адміністративних послуг Пустомитівської міської ради Львівського району  Львівської області

Перелік адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг»

Бережіть себе та близьких!

02 Грудня, 2021 р., 09:42
Пустомитівська ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадує платникам податків, що фізичні особи зобов’язані повідомляти контролюючі органи про зміну реєстраційних даних (зміна місця проживання, прізвища, імені, по батькові, паспортного документа, тощо) у місячний термін з дня настання таких змін відповідно до вимог ст.70 Податкового кодексу України шляхом подання заяви за формою №5ДР або заяви за формою №5ДРП.
29 Жовтня, 2021 р., 14:41
28.10.21 відбулась робоча зустріч за участю міського голови і начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг» та  начальником відділом цифрової трансформації, цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центру надання адміністративних послуг    Львівської РДА Ольги Годзь щодо об’єктів права державної та комунальної власності про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність Пустомитівської міської територіальної громади об’єктів окремого індивідуального визначеного майна», що буде використовуватись відділом ЦНАП Пустомитівської м/р відповідно до закону «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності».
06 Жовтня, 2021 р., 11:05
05 жовтня відбулась робоча нарада з заступником міського голови Тетяною Голдун, працівниками ЦНАПу Пустомитівської м/р за участю головного спеціаліста відділу з питань призначення та виплати допомог та субсидій управління соціального захисту населення Львівської РДА Тетяни Ільницької щодо призначення субсидії на зимовий період.
04 Жовтня, 2021 р., 15:11
Шеринг документів з допомогою застосунку Дія з’явився у Центрі надання адміністративних послуг Пустомитівської громади.
28 Вересня, 2021 р., 16:00
У п’ятницю, 1 жовтня  2021 року, у приміщенні відділу ЦНАП (вул. Грушевського,46) з 13.00 до 16.00 буде проводитись черговий прийом мешканців Пустомитівської ТГ представником Пенсійного фонду. На прийомі ви зможете проконсультуватись по наступних послугах:
31 Серпня, 2021 р., 10:06
У пятницю, 3 вересня 2021 року, у приміщенні відділу ЦНАП (вул. Грушевського,46) з 13.00 до 16.00 буде проводитись черговий прийом мешканців Пустомитівської ТГ представником Пенсійного фонду. На прийомі ви зможете проконсультуватись по наступних послугах:
03 Серпня, 2021 р., 09:42
У пятницю, 6 серпня 2021 року, у приміщенні відділу ЦНАП (вул. Грушевського,46) з 13.00 до 16.00 буде проводитись черговий прийом мешканців Пустомитівської ТГ представником Пенсійного фонду. На прийомі ви зможете проконсультуватись по наступних послугах:
25 Червня, 2021 р., 13:06
Нагадуємо, що з 1 червня 2021 набрав чинності оновлений Порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2012 року   № 321 (в редакції постанови КМУ від 14.04.2021 № 362  Документи приймаємо через Центр надання адміністративних послуг Пустомитівської міської ради Покроковий алгоритм: