Відділ "Центр надання адміністративних послуг" Пустомитівської міської ради

ЦНАП приймає:

пн-чт: з 08:00 - 17:00 год

пт: з 08:00 - 16:00 год

АДРЕСА: вул. Грушевського,46, м.Пустомити, Львівського району Львівської області,  81100

Тел. 067 490 03 34

Електронна пошта: cnappyst@gmail.com

Веб-сайт: https://pustomyty-gromada.gov.ua

розділ КОНТАКТИ (форма для зворотнього зв’язку)

Тертична Орися Степанівна Начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» Пустомитівської м/р

Тел. 067 490 03 34

Електронна пошта: cnappyst@gmail.com

Адміністратори:

Карнак Юлія Володимирівна

Гаврилів Олена Сергіївна

Глаговська Оксана Петрівна

Державні реєстратори

Федорич Андрій Миколайович

Парус Юрій Володимирович

Спеціалісти I категорії

Мадай  Надія Василівна

Ткачук Галина Іванівна

Василишин Ольга Василівна

Паранчук Галина Володимирівна

ПРО УТВОРЕННЯ ВРМ, затвердження графіку прийому в них та затвердження переліку адміністративних послуг

ПОЛОЖЕННЯ про відділ «Центр надання адміністративних послуг»

РЕГЛАМЕНТ  відділу «Центр надання адміністративних послуг Пустомитівської міської ради Львівського району  Львівської області

Перелік адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» (2023 р.)

Про затвердження інформаційний та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через відділ "Центр надання адміністративних послуг"

Реквізити для оплати адміністративних послуг

Гід державних послуг (послуги онлайн)

Переходячи на вебпортал Гід державних послуг ви можете отримати послуги онлайн.

Черговий прийом мешканців Пустомитівської ТГ представником Пенсійного фонду здійснюється кожної першої пятниці місяця у приміщенні відділу ЦНАП (вул. Грушевського,46) з 12:00-15:00 год.

• Для отримання документів пов’язаних з земельними питаннями (Витяг з ДЗК, витяг з технічної документації про нормативно-грошову оцінку) за посиланням
  • Для отримання відомостей про зареєстровані речові права за посиланням
  • Для реєстрації бізнесу (внесення змін, закриття) за посиланням
  • Для отримання виписок, витягів з ЄДР за посиланням

Бережіть себе та близьких!

31 Травня, 2023 р., 12:49
Шановні мешканці Пустомитівської громади! Інформуємо про, що 6 червня 2023 року з 08:00 - 13:00 у відділ ЦНАП буде здійнювати прийом громадян депутат Пустомитівської міської ради від фракції «Самопоміч», член комісії з питань регулювання земельних відносин, архітектури та будівництва ЮРАС РОМАН ІГОРОВИЧ.
24 Травня, 2023 р., 12:37
Хочемо повідомити Вас про проведення актуалізації даних у реєстрі територіальної громади в ЦНАПі Пустомитівської міської ради та старостинських округах, в яких зареєстроване ваше місце проживання. Це необхідно для швидкого та зручного отримання послуг у застосунку ДІЯ та будь-якому ЦНАПі на території України.
23 Березня, 2023 р., 14:14
Місія виконана! Бета-тест послуги завершився успішно, дякуємо всім, хто долучився. Тепер папірець з «пропискою» не потрібен — усе в Дії.
06 Лютого, 2023 р., 14:12
Довідку про несудимість замінив витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості».
24 Жовтня, 2022 р., 11:37
Міністерство охорони здоров’я України за підтримки Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» працює над створенням та поширенням інформаціи?них матеріалів, спрямованих на інформування населення щодо проходження медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) для встановлення та підтвердження інвалідності в умовах воєнного стану. Цеи? контент наближатиме безпосередніи? доступ громадян до медичної допомоги та соціальних послуг і спрямовании? на боротьбу з неформальними платежами в системі охорони здоров’я.
03 Жовтня, 2022 р., 15:34
У п’ятницю, 7 жовтня 2022 року, у приміщенні відділу ЦНАП (вул. Грушевського,46) було здійснено черговий прийом мешканців Пустомитівської ТГ представником Пенсійного фонду.
22 Вересня, 2022 р., 11:59
Гід з державних послуг - це єдиний офіційний ресурс https://guide.diia.gov.ua., який містить інформацію про всі державні послуги в Україні, які надаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.