Начальник: Володимир Ігорович Мота

Адреса: м. Пустомити, вул. М. Грушевського, 11 (будинок з левами, І поверх)

Графік роботи:

пн-чт з 08:00-17:00 год

п’ятниця з 08:00-16:00 год

Обідня перерва: з 13:00-13:45 год

Е-адреса: Pustomyty_SSD@ukr.net

Контакти:

- 0975646196

Служба у справах дітей, метою якої є захист прав, свобод і законних інтересів дітей Пустомитівської громади шляхом виконання відповідних державних та місцевих програм, забезпечення захисту прав дітей-сиріт і дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей позбавлених батьківського піклування, зокрема, забезпечення права дитини на виховання в сімейному оточенні.

Положення про створення Служби у справах дітей

12 Липня, 2023 р., 11:16
10 липня 2023 року, міський голова Пустомитівської міської ради Олег Серняк провів чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини.
02 Червня, 2023 р., 16:00
Вчора, 1 червня, діти з Пустомитівської територіальної громади, взяли участь в заходах до Міжнародного дня захисту дітей, які відбувалися у м. Львів.
26 Квітня, 2023 р., 09:54
24 квітня 2023 року, міський голова Пустомитівської міської ради Олег Серняк провів чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини.
25 Квітня, 2023 р., 10:47
20 квітня 2023 року працівниками Служби у справах дітей Пустомитівської міської ради, Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» спільно з поліцейським офіцером громади було здійснено виїзд в с. Семенівка з питання розгляду заяви про виконання матір’ю батьківських обов’язків щодо виховання малолітнього сина. Під час візиту комісією було проведено бесіду з матір’ю дитини, обстежено житлово-побутові умови їх проживання, з’ясовано факти та обставини викладені у заяві, за результатами яких складено відповідні акти. Ознак щодо неналежного виконання батьківських обов’язків, не виявлено.
23 Березня, 2023 р., 15:20
Все найкраще, що є на Землі, починається з сім’ї. Без неї, як без природи, людство обійтися не може. «З родини йде життя людини» – говорить народна мудрість. Тут дитина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ. У сім’ї вона навчається любові і добра.
16 Березня, 2023 р., 10:50
Актуальна як ніколи, грандіозна історія про спробу Передвічного Зла зі Сходу відродитись та поневолити усі Вільні Народи Середзем'я. Про хоробрість та звитягу в боротьбі з нескінченною ордою та мороком.
16 Березня, 2023 р., 08:47
13 березня 2023 року, заступник міського голови Пустомитівської міської ради Тетяна Голдун провела чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини, на якому було розглянуто 2 питання, а саме: надання висновку про позбавлення батьківських прав матері щодо малолітнього сина; надання дозволу на укладення договору дарування квартири на ім’я малолітньої дитини, право користування якою вона має. По кожному питанню прийняті відповідні рішення в інтересах дітей.
06 Березня, 2023 р., 12:12
У суботу, 4 березня, 25 дітей, які проживають на території Пустомитівської громади (діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які опинились в складних життєвих обставинах, діти- внутрішньо переміщені особи, діти військовослужбовців), взяли участь у перегляді захопливого танцювально-музичного дійства «Мавка у Країні Світла або незвані гості - 2», що відбулося в Палаці культури залізничників «Рокс» м. Львів.
01 Березня, 2023 р., 09:28
27 лютого 2023 року, заступник міського голови Пустомитівської міської ради Тетяна Голдун провела чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини.
14 Лютого, 2023 р., 11:15
13 лютого 2023 року, міський голова Пустомитівської міської ради Олег Серняк провів чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини.