Адреса: м. Пустомити, вул. М. Грушевського, 11 (будинок з левами, І поверх)
Графік роботи:
пн-чт з 08:00-17:00 год
п’ятниця з 08:00-16:00 год
Обідня перерва: з 13:00-13:45 год
Е-адреса: Pustomyty_SSD@ukr.net
Контакти:
- 0975646196
Служба у справах дітей, метою якої є захист прав, свобод і законних інтересів дітей Пустомитівської громади шляхом виконання відповідних державних та місцевих програм, забезпечення захисту прав дітей-сиріт і дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей позбавлених батьківського піклування, зокрема, забезпечення права дитини на виховання в сімейному оточенні.
20 квітня 2023 року працівниками Служби у справах дітей Пустомитівської міської ради, Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» спільно з поліцейським офіцером громади було здійснено виїзд в с. Семенівка з питання розгляду заяви про виконання матір’ю батьківських обов’язків щодо виховання малолітнього сина. Під час візиту комісією було проведено бесіду з матір’ю дитини, обстежено житлово-побутові умови їх проживання, з’ясовано факти та обставини викладені у заяві, за результатами яких складено відповідні акти. Ознак щодо неналежного виконання батьківських обов’язків, не виявлено.
Все найкраще, що є на Землі, починається з сім’ї. Без неї, як без природи, людство обійтися не може. «З родини йде життя людини» – говорить народна мудрість. Тут дитина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ. У сім’ї вона навчається любові і добра.