Агротуристичний кластер "ГорбоГори"

05 Листопада, 2021 р., 14:19
Вчора, 4 листопада на базі агрокомплексу «Липова долина» в рамках реалізації проєкту «Розвиток сільського підприємництва агротуристичного кластеру «Горбо Гори», відбувся тренінг на тему: “Використання туристичного потенціалу кластеру для обслуговування відвідувачів на прикладі ГорбоГорів”.
26 Серпня, 2021 р., 14:35
В власному магазині “ГорбоГори” можна придбати продукцію місцевих фермерів. Тут місцеві виробники продаватимуть різні продукти: від звичних овочів, молока чи м’яса до домашніх паштетів чи равликів із соусами
26 Серпня, 2021 р., 14:31
Фестиваль “Горбогори” уже двічі проводився у селі Хоросно, що на Львівщині. На ньому місцеві фермери представляли свою продукцію, а відвідувачі могли її продегустувати і придбати.
26 Серпня, 2021 р., 14:29
Агротуристичний кластер «ГорбоГори» створений в 2017 році з ініціативи місцевих фермерів, в тому числі учасників АТО, органів місцевої і обласної влади, наукових і навчальних установ на території 3 сільських рад Пустомитівського району (зараз, після виборів, Семенівської сільської ради та Солонківської ОТГ).