Вшанували пам’ять всіх невинно убієнних та закатованих мешканців сіл Милошевичі та Віняви

Дата: 22.07.2024 11:07

🗓Вчора, 21 липня, хвилиною мовчання та спільною молитвою вшанували пам’ять всіх невинно убієнних та закатованих мешканців сіл Милошевичі та Віняви, а також всіх Захисників і Захисниць, які віддали своє життя за захист України.

✅У заході взяли участь перша заступниця міського голови ТетТетяна Голдунекретар міської ради ТарТарас Салагайолова бюджетної комісії Володимир Говенко, начальниця ВідВідділ культури,молоді та спорту Пустомитівської міської радисОксана Бицьепутати, представники структурних підрозділів, мешканці сіл Милошевичі та Віняви, а також свідки цієї жахливої трагедії.

📌Нашим обов’язком сьогодні є зберегти пам’ять про всіх, тих хто 80 років тому не дожив, не долюбив…. Нехай пам’ять про всіх невинно убієнних живе в наших серцях та гуртує у спільній боротьбі за свободу та гідність українського народу, яка продовжується і сьогодні. По закінченні заходу до символічної могили в Милошевичах та братської могили у Вінявах було покладено квіти.

☝️До слова, керівництвом громади спільно із працівниками Пустомитівської міської ради, за ініціативи депутата Говенка Володимира та Пустомитівського житлово-комунально підприємства 18.07.2024 р. наведено благоустрій біля статуї Матері Божої, яка датується 1902 роком та поховань 13 українців, мешканців с. Вінява , які загинули мученицькою смертю 22.07.1944р.

🕯Вічна пам'ять та шана загиблим!