Енергоменеджмент в громаді

Дата: 23.07.2024 16:47

Фото без описуФото без опису

☝️Завершився Літній модуль в Івано-Франківську, присвячений зеленому курсу в рамках програми #ProGreenDeal Smart Cities, організованого Київською школою енергетичної політики у партнерстві з проектом Green Deal Ukraїna Helmholtz-Zentrum Berlin та Florence School of Regulation.

✅Серед 25 громад із західноукраїнських регіонів, участь у навчанні (14.07.-20.07.2024) від Пустомитівської громади взяла головний спеціаліст Відділ соціально економічного розвитку Пустомитівської міської ради Галина Буштин з метою отримання нових знань у сфері зеленого курсу та практичних навичок, які можна застосувати безпосередньо при розробці своїх муніципальних енергетичних планів (МЕП).

📌Основна увага була зосереджена на підвищенні енергетичної незалежності, ефективності та сталості на місцевому рівні.

📝Програма включала:

🔹Презентації громад про основні досягнення в рамках муніципальних енергетичних планів (МЕП).

🔹Лекції про Європейський зелений курс та енергетичну політику.

🔹Дискусії під керівництвом експертів з питань місцевої енергоефективності, відновлюваної енергетики та кліматичної політики.

🔹Налагодження професійних зв'язків

📃Основні висновки:

🔸Витрати на відновлювану енергію стрімко падають.

🔸Кліматичні цілі ЄС повинні бути відображені в МЕП.

🔸Ключ до стійкої енергетичної системи - відновлення, ініційоване громадами.

📎Цього тижня стартувала друга частина програми #ProGreenDeal Smart Cities онлайн. Модуль "Smart Cities: формування місцевих енергетичних та кліматичних лідерів завтрашнього дня" стартував онлайн під керівництвом менторів із Флорентійської школи регулювання (Florence School of Regulations)!

🙏Дякуємо Київській школі енергетичної політики Kyiv School of Energy Policy, за організацію такого цікавого курсу. Це унікальна можливість підвищити свої знання та внести свій вклад у сталий розвиток громади.

Фото без описуФото без опису