Зустріч з родинами загиблих Героїв нашої громади

Дата: 23.07.2024 21:53

Фото без описуФото без описуФото без опису

📅Сьогодні, 23 липня, родини загиблих Героїв нашої громади зустрілись із міським головою Олег Серняк, першою заступницею міського голови Тетяна Голдун та керівниками структурних підрозділів міської ради.

🤝Зустріч відбулася безпосередньо на місці, яке родини загиблих шляхом обговорення визначили для встановлення пам‘ятних штендерів.

✅Також родини оглянули роздрукований варіант проєкту банера та зразок конструкції штендера, сама конструкція буде виготовлена з металу (сьогодні, як зразок, була представлена конструкція зроблена з дерев’яних планок). У планах банери з портретами поставити зигзагом висотою близько двох метрів. Таким чином, кожен мешканець громади чи гість, проходячи повз зможе принести квіти, поставити лампадку чи просто в думках подякувати Захисникам за свободу.

👆Пам’ятаємо та шануємо загиблих за Україну, гідно продовжуємо їх боротьбу!🇺🇦

Фото без описуФото без описуФото без опису