Субсидія для ВПО на найм житла

Дата: 13.02.2025 10:41
Кількість переглядів: 41

Фото без опису

З 29 січня 2025 року запроваджено експериментальний проєкт щодо:

  • надання внутрішньо переміщеним особам субсидій на оплату вартості або частини вартості найму (оренди) житла;
  • надання наймодавцям житла компенсації податку на доходи фізичних осіб або єдиного податку та військового збору.

Допомога надається внутрішньо переміщеним особам, які наймають житлові приміщення на території всієї України (крім територій, включених до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих рф, для яких не визначено дати завершення бойових дій).

Документи для отримання субсидії можна подати через:

  • органи Пенсійного Фонду України (в сервісних центрах Пенсійного Фонду України або вебпортал електронних послуг Пенсійного Фонду України);

Центри надання адміністративних послуг.

Звертаємо увагу, що субсидія на найм житла призначається ВПО, які НЕ ОТРИМУЮТЬ допомогу на проживання.

Субсидія на найм житла призначається на шість місяців з подальшим автоматичним продовженням.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних