День Героїв

Дата: 23.05.2021 12:01

Вчора, у Свято Героїв, у Пустомитах відбулась урочиста хода учасників АТО/ООС, представників ветеранських, волонтерських та патріотичних організацій, учасників Революції Гідності, молодіжних громадських організацій, молоді та школярів.

За молитву та моральні настанови дякуємо: о. Юрію (храм Успення Пресвятої Богородиці) , о. Івану (Лісневицький храм Симеона Стовпника) та о. Степану (Храм Вознесіння Господнього).

Раді, що до святкувань долучився й депутат Львівської обласної ради Роман Филипів.

Підтримали своєю присутністю члени родин Герої Небесної Сотні та АТО/ООС Наталія Дигдалович, Любов Пеприк, Лілія Зейлик, Мирослава Клим, Галина Бутляр.

До ходи долучилися:

Керівник ГО «Асоціація ветеранів війни, учасників АТО/ООС, членів сімей загиблих, померлих та інвалідів війни Пустомитівщини», Віталій Біляк разом з членами спільноти.

Командир військової частини Михайло Мироненко 4623А (с.Семенівка) з особовим складом

Учасники школи бойового гопака "Шаблезуб" (кер. Павло Іванюк)

Учні військово-патріотичного гуртка «Джура» пустомитівських шкіл №1,2.

За чудову локацію подяка -  "Арт-двір" (кер І. Крисько)

Особлива подяка місцевим підприємцям: Володимиру Заболотовському та Павлу Пилипцю за сприяння та шеф-повару Тарасу Орлову  за смачнющий куліш!

Відділу культури молоді та спорту та освіти ПМР, КЗ Центр надання соціальних послуг  за організаційну складову!

За безпечне проведення свята та супровід - окрема подяка працівникам відділу поліції №6 Львівського районного управління поліції ГУНП у Львівській області.

І, звісно, усім небайдужим мешканцям громади, які активно долучилися до вшанування Героїв, які впродовж століть боролись за незалежну й демократичну державу!

Слава Україні!

Героям Слава!