Тарифи ТПВ

Тарифи на вивезення твердих побутових відходів з території Пустомитівської міської ради від

ТзОВ "Санком-Львів"

Контакти:  032-275-57-23  sankom.lviv@gmail.com

Інформуємо про проект тарифу (планові тарифи) ТзОВ «Санком-Львів» для мешканців м. Пустомити, с. Наварія у таблиці наведеній нижче.

Про затвердження Інвестиційної програми ТОВ «Санком-Львів» на 2022-2023рр

та затвердження тарифів на послуги зі збору, вивезення та захоронення твердих побутових відходів з території Пустомитівської міської ради  ТУТ

Усі зауваження та пропозиції щодо планових тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами від фізичних та юридичних осіб  приймаються у письмовому вигляді протягом 7 (семи) календарних днів з дня опублікування наміру про зміну тарифу, за адресою місцезнаходження  ТзОВ «Санком-Львів»: 79010, м. Львів, вул.Чернігівська, буд.14.