У Семенівці встановлено систему оповіщення

Дата: 05.08.2021 09:55

Спільними зусиллями Пустомитівської міської ради та Департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА 4 серпня 2021 року у Семенівському старостинському окрузі №2 було встановлено систему оповіщення населення (БОУ-300).

Завдяки цій системі, мешканці села Семенівка зможуть бути завчасно поінформовані, у разі виникнення надзвичайних ситуацій, проте сподіватимемось, що таке траплятиметься вкрай рідко, а дана система буде використовуватись з нагоди святкувань чи інших важливих культурних та релігійних подій старостинського округу!

Вкотре дякуємо за важливе сприяння!

Фото без описуФото без опису