Рекомендації, розроблені Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Дата: 05.10.2021 08:35

З метою запобігання порушенню вимог чинного законодавства про захист персональних даних Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини розроблено рекомендації, які пропонуються для врахування володільцями та розпорядниками персональних даних під час створення онлайнформ для збору реєстраційних даних і проведення опитувань та при обробці персональних даних із використанням систем відеоспостереження.

«Рекомендації Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо належного захисту персональних даних під час створення реєстраційних форм і опитувань, зокрема за допомогою GOOGLE форм»

«Рекомендації для володільців та розпорядників щодо дотримання права на приватність під час встановлення і використання систем відеоспостереження у громадських місцях»