Громадські слухання у Містках

Дата: 24.01.2022 12:47

Вчора, 23 січня 2022 року відбулись громадські обговорення детальних планів територій земельних ділянок для обслуговування адмінбудівлі Містківського старостинського округу, закладів освіти,

водозабірної свердловини з насосною станцією, каналізаційної насосної станції у приміщенні Народного дому села Містки.

Окрім цього, присутні прослухали й звіт про діяльність старостинського округу у 2021 році та про плани на 2022 рік - старости Містківського старостинського округу, Любові Войтович.

Дякуємо активним та небайдужим мешканцям за зустріч та констуктивну розмову.

На правах господині, вкінці слухань, пані Люба Стефанівна гостинно пригощала усіх смачнющими пампушками!

Захід проведено з дотриманням усіх протиепідеміологічних норм.