Вічна пам’ять Герою!

Дата: 26.04.2022 08:22

Великодню радість у нашій громаді сколихнула сумна звістка з фронту. З сумом повідомляємо про втрату Героя нашої громади з міста Пустомити.

22 квітня 2022 в бою з російськими окупаційними військами на Луганщині поблизу міста Попасна героїчно загинув мешканець Пустомитівської громади – Харітонов Дмитро Сергійович. (07.08.1976)

Був призваний на військову службу до військової частини А0998, звання: навідник 1-го механізованого відділення 3-го механізованого взводу 4-ї механізованої роти 2 механізованованого батальйону (рядовий)

Висловлюємо глибокі співчуття та слова підтримки матері Маркевич Наталії Миколаївні та рідній сестрі зі сім‘єю.

Дмитро був справжнім патріотом України, доброю та щирою людиною, чудовим та надійним другом.

Світла та вічна пам’ять про Нього завжди житиме у серцях пустомитівчан…

Герої не вмирають! Вічна слава Героям!

Про зустріч кортежу та чин похорону за Героєм невідкладно повідомлятимемо на нашій офіційній сторінці у Facebook

Слідкуйте за оновленням інформації.