Пустомитівська територіальна громада
Львівська область, Львівський район

Ще один безоплатний проїзд для пільгових категорій у нашій громаді!

Дата: 07.06.2023 12:04

Від сьогодні, 07 червня 2023 року громадяни пільгових категорій, які проживають у Пустомитівській громаді:

1. Особи з інвалідністю внаслідок війни – згідно посвідчення «Інваліда війни» на безоплатний проїзд;
  2. Члени сімей загиблих на війні – згідно посвідчення члена сім’ї загиблого;
  3. Особи з інвалідністю І групи по зору та супроводжуючі особи;
  4. Учасники бойових дій – згідно посвідчення «Учасника бойових дій» на безоплатний проїзд;
  5. Громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (Категорія І, ІІ – ліквідатори) – на підставі посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи, на безоплатний проїзд;
  6. Діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, що виховуються або навчаються у навчально-виховних та навчальних закладах – на підставі єдиного квитка;
  7. Діти з багатодітних сімей – на підставі посвідчення «Дитина з багатодітної сім’ї», на безоплатний проїзд

мають право користуватись приміським маршрутом загального користування - автомобільним транспортом ТзОВ «Миколаївське АТП – 14627» (маршрут № 148) – безоплатно!

Неодноразово міський голова Олег Серняк ініціював зустрічі із вищевказаним перевізником, які, власне, й дали бажаний результат у вигляді підписаного Договору!

Сьогодні 07.06.2023 року Пустомитівська громада спільно з КЗ Центр надання соціальних послуг Пустомитівської міської ради підписали договір про компенсацію витрат від пільгових перевезень на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом з ТзОВ «Миколаївське АТП – 14627» (маршрут №148).

Цими пільгами мешканці Пустомитівської громади зможуть скористатись від сьогодні (07.06.2023).