Мистецький захід вшанування пам'яті велета духу, пророка, поета Кобзаря - Тараса Шевченка

Дата: 10.03.2024 20:17

Сьогодні, 10 березня у міському Народному домі відбувся мистецький захід вшанування пам'яті велета духу, пророка, поета Кобзаря - Тараса Шевченка.

Захід розпочався із Благословення отця Олексія, священнослужителя храму Успення Пресвятої Богородиці. Складаючи велику шану Кобзареві, колективи виконували хорові, вокальні та сольні твори на слова Т.Г. Шевченка: «Думи мої…», «Світе тихий», «Вітер з гаєм розмовляє», «Реве та стогне Дніпр широкий», «Заповіт» та інші.

Щодо творів, які вже встигли стати так званими національними візитівками, то їх глядачі слухали стоячи, що свідчить про найбільшу шану та повагу до нашого славного Кобзаря.

Також відбулось урочисте нагородження учасників конкурсу « Ніхто на світі не втече! Огонь запеклих не пече» участь у якому взяли читці та драматичні колективи Пустомитівської громади.

Бурхливими оплесками глядачів закінчився концерт!

Тарас Шевченко був, є і навіки залишиться найголовнішою особистістю у становленні нашої держави.

І в сьогоднішній час його пророчі слова піднімають нам бойовий дух!

Ми віримо в український народ, в його силу, в його незламність!

Слава Україні та її Героям!