Щодо впровадження ПП «Д.П.Інвест» заходів з метою усунення проблеми неприємного запаху

Дата: 14.05.2024 16:00

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

🗓Сьогодні, 14 травня відбулась відкрита виїзна нарада постійно діючої комісії для врегулювання питання додержання гігієнічних нормативів допустимого вмісту забруднюючих речовин в атмосферне повітря населених пунктів Пустомитівської територіальної громади на територію ПП «Д.П. Інвест».

📝За результатами виїзду комісія ознайомились з ходом виконання робіт, які проведені підприємством ПП «Д.П. Інвест» з метою усунення проблеми неприємного запаху.

📍На сьогоднішній день на підприємстві активно ведуться роботи: змонтовано основну частину басейну, три резервуари для води, а також монтують колектор, які виконуватимуть функції щодо очищення, знешкодження та знезараження стічних вод. Також особливу увагу приділено встановленню теплообмінника.

☝️Дана ситуація знаходиться на постійному контролі керівництва, депутатів та активних мешканців громади.

Наступне засідання комісії відбудеться 16 липня 2024 року