Перший заступник міського голови

Середа 10:00-12:00 год.

П’ятниця 14:00-16:00 год.

Основні посадові обов’язки:

• Забезпечує здійснення повноважень у сфері соціально-економічного розвитку Пустомитівської міської ради у галузях містобудування і архітектури, промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства та шляхового господарства, транспорту, зв’язку, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
  • Координує роботу щодо будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів комунального господарства та соціально-культурного призначення, житлових будинків, а також вулиць та доріг місцевого значення за рахунок коштів бюджету міської ради або на пайових засадах.
  • Забезпечує виконання законів України, Указів Президента України, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, рішень обласної ради, міської ради, виконавчого комітету, розпоряджень міського голови з питань соціальної сфери.
  • Забезпечує проведення єдиної політики територіальної громади у сфері дитинства, неповнолітніх, сім’ї та жінок.
  • Сприяє додержанню законодавства щодо надання пільг учасникам бойових дій і особам, які прирівнюються до них, військовослужбовцям, ветеранам праці і інвалідам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, учасникам АТО/ООС, вимушено переміщених осіб, осіб що опинились в складних життєвих обставинах.