Апарат міської ради

Дата: 04.03.2021 11:50
Кількість переглядів: 853

№ з/п

Назва структурного підрозділу та посад

 

ПІП

Керівництво

1.

Міський голова

Серняк Олег Володимирович

2.

Секретар ради

Салагай Тарас Васильович

3.

Перший заступник міського голови

Луків Андрій Ігорович

4.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Голдун Тетяна Андріївна

5.

Керуючий справами виконавчого комітету

Чумак Микола Степанович

6.

Старости

Войтович Любов Стефанівна (с. Містки)     

Максисько Роман Михайлович

(с. Семенівка)

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

1.

Головний бухгалтер

Тернавська Неля Михайлівна

2.

Головний спеціаліст

Хавик Ірина Іванівна

3.

Провідний спеціаліст

Дуліба Ольга Мирославівна

Гловачевський Назар Романович

4.

Спеціаліст І-ої категорії

Сташків Галина Стефанівна

Хома Ольга Іванівна

Відділ соціально-економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та міжнародної співпраці

1.

Начальник відділу

Притула Ірина Богданівна

2.

Головний спеціаліст

Орлович Маріанна-Оксана

3.

Спеціаліст І-ої категорії

Даниловська Ольга Орестівна

Відділ капітального будівництва, житлово-комунального господарства, благоустрою та екології

1.

Начальник відділу

Лопатнюк Ігор Володимирович

2.

Провідний спеціаліст

1

3.

Спеціаліст І-ої категорії

Мовчан Наталія Володимирівна

 

 

 

Відділ архітектури, містобудування та земельних відносин

1.

Начальник відділу

Кудерський Андрій Петрович

2.

Державний кадастровий реєстратор

Сухарина Ірина Миколаївна

3.

Спеціаліст І-ої категорії

Лутчин Богдан Львович

Юридичний відділ

1.

Начальник відділу

Кузів Ірина Семенівна

2.

Головний спеціаліст

1

3.

Спеціаліст І-ої категорії

Романишин Уляна Богданівна

Відділ «Центр надання адміністративних послуг»

1.

Начальник відділу

Тертична Орися Степанівна

2.

Державний реєстратор

Федорич Андрій Миколайович

1

1

3.

Адміністратор

Гаврилів Олена Сергіївна

1

4.

Спеціаліст І-ої категорії

Мадай Надія Василівна

Ткачук Галина Іванівна

Віщур Ірина Романівна (с. Семенівка)

Василишин Ольга Василівна

(с.Містки)

Сектор з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами

1.

Завідувач сектору

Яцуха Оксана Мирославівна

2.

Провідний спеціаліст

1

Організаційно-господарська група

1.

Спеціаліст І-ої категорії (з інформаційних питань та зв’язків із громадськістю)

Салагай Марія Орестівна

2.

Спеціаліст І категорії з інформаційних технологій та господарських питань

Гаврилюк Роман Миколайович

3.

Завідувач архіву

1

4.

Секретар-друкарка

1

5.

Водій автотранспортних засобів

Гаврилів Богдан Петрович

6.

Прибиральник службових приміщень

Коцан Вікторія Леонідіївна

 

 

 

 

 

 

В статусі юридичних осіб

Фінансовий відділ

1.

Начальник відділу

Орлович Тетяна Андріївна

2.

Головний спеціаліст

Пилипець Оксана Юріївна

Салагай Марта Степанівна

3.

Провідний спеціаліст

Слабська Мар’яна Степанівна

Відділ освіти

1.

Начальник відділу

Когут Надія Олександрівна

2.

Заступник начальника відділу

1

Відділ культури, молоді та спорту

1.

Начальник відділу

Биць Оксана Євгенівна

 

Центр надання соціальних послуг

1.

Начальник відділу

Дідик Ганна Євгеніївна

 

КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр»

1.

Директор

Прус Катерина Богданівна

 

Пустомитівське МЖКП

1.

Директор

Боцвін Василь Степанович

 

КП «Пустомитиводоканал»

1.

Директор

Сосюк Микола Іванович

       

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь