Відкрита вакансія

Дата: 02.04.2021 09:20

Пустомитівська міська рада оголошує конкурс на вакантну посаду:

Головного спеціаліста з питань соціального захисту.

Вимоги до кандидата: громадянин України, з вищою освітою відповідного професійного спрямування не нижче ступеня магістра, спеціаліста, стажем роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або стаж роботи у сфері соціального захисту населення не менше 3 років, вільне володіння державною мовою, знання та досвід роботи на комп’ютері, високі ділові професійні якості, здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім та професійним рівнем виконувати відповідні обов’язки.

У зв’язку із необхідністю забезпечення умов для ефективної діяльності у сфері соціального захисту населення Пустомитівської громади, інформуємо про встановлення до 19.04.2021 року строку подання інформації для участі в конкурсі на посаду Головного спеціаліста з питань соціального захисту Пустомитівської міської ради.

Необхідні документи:

заява на участь у конкурсі;

особова картка форми П-2 ДС з додатками;

копія документів про освіту;

декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, до якої додається резюме у довільній формі;

дві фотографії розміром 4х6см;

ідентифікаційний номер (копія довідки);

копія паспорта (1, 2 та 11 стор.);

копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Документи приймаються Пустомитівською міською радою до 19.04.2021 з дня опублікування оголошення в газеті (дата публікації:03.04.2021р.). Прохання звертатися за адресою: м.Пустомити, вул.Грушевського,46. Тел.для довідок: 242 94 84.