Перше засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 08.04.2021 15:31

8 квітня 2021 року відбулося перше засідання комісії з питань захисту прав дитини Пустомитівської міської ради під керівництвом міського голови Серняка Олега Володимировича.

Серняк О.В. ознайомив членів комісії з Положенням про комісію, правовим засадами та принципами діяльності комісії, порядком утворення та її складом, формою діяльності, правами та обов'язками членів комісії, алгоритмом розгляду питань.

Комісія розглянула 9 питань, віднесених до її повноважень, серед яких:

2 - про визначення способу участі у вихованні дітей, шляхом встановлення графіка побачень;

1 - про надання дозволу на укладення договору дарування частки квартири на ім'я неповнолітньої дитини;

4 - про надання дозволу на укладення договору дарування нерухомого майна право користування яким мають діти;

1 - про надання дозволу на зняття з реєстрації місця проживання (виписку) двох малолітніх дітей та дозволу на реєстрацію за місцем проживання (прописку) двох малолітніх дітей разом з матір'ю, без згоди батька дітей.

1 - про надання військовослужбовцю та членам його сім'ї, в тому числі дітям, що перебувають разом з ним на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, дозволу на отримання грошової компенсації для отримання жилого приміщення.

За результатами розгляду питань Порядку денного, були винесені виважені та обґрунтовані рішення в інтересах дітей й взяті на контроль до їх повного виконання. Комісія з питань захисту прав дитини міської ради працює для результативного вирішення проблемних питань, що стосуються захисту прав та інтересів дітей, які проживають на території Пустомитівської громади.