Озеленення територій Пустомитівської громади, приурочене Дню довкілля

Дата: 12.04.2021 11:05

Загальна кількість дерев: 100 (каштани, липи, клени, дуби, туї, смереки, сосни, модрини)

Локації:

• Наварія, дитячий садочок
  • Наварія, школа
  • Полянка, майданчик на вигоні
  • Семенівка, поруч зі стадіоном та дитячим майданчиком та парк біля школи
  • Пустомити, церква Косми і Дам’яна
  • Пустомити, ділянка на долині як їхати на Щирець

Організатори: Відділ капітального будівництва та житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Пустомитівської міської ради та представники Еко-спільноти Пустомитівської ТГ

Дякуємо усім учасникам, які долучилися до такої потрібної акції! Бажаємо усім здоров’я та наснаги для майбутніх корисні справ для нашої громади!

P.S.: Діліться своїми фото з деревцями у коментарях, адже, на жаль, не маємо усіх світлин! Дякуємо!

Більше фото ТУТ