Літня школа молодіжних соціальних лідерів

Дата: 22.04.2021 15:35

З метою професійної підготовки майбутнього кадрового потенціалу в сфері соціальної політики, захисту прав дітей та соціології для територіальних громад області на базі кафедри соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних і соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» у партнерстві із Службою у справах дітей обласної державної адміністрації, Львівським обласним центром соціальних служб та із БФ «Галицька фундація» в період з 11 по 14 травня 2021 року в онлайн-режимі відбудеться «Літня школа молодіжних соціальних лідерів!» для учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, коледжів Львівської області.

Інформацію можна отримати за посиланнями: