За чисте довкілля

Дата: 27.04.2021 16:00

Традиційно щороку в квітні в Україні проходить Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля».

Апарат Пустомитівської міської ради, працівники комунального закладу "Центр надання соціальних послуг" , працівники Відділу культури, молоді та спорту, відділу освіти, активні мешканців сіл Семенівка, Наварія та Містки долучилися до екологічної акції "За чисте довкілля".

Нам потрібно навчитись культури і свідомості, а також правильно поводитися з відходами та відповідально ставитись до природи, особливо після відпочинку.

Детальніше про події можна дізнатись з Фотоальбому