Ангел - Охоронець Життя

Дата: 30.04.2021 09:42

#прикрасимогромадуразом

"Цінуймо життя - воно у нас одне! Цінуймо моменти - вони неповторні! Цінуймо емоції - вони заставляють нас рухатись вперед! Цінуймо оточуючих людей - вони унікальні! Цінуймо любов, дружбу, добро,... адже це саме те, що заставляє нас усміхатись й радіти життю!..", - С.Феничок

Викладачі: Кирилейза-Феничок Соломія,Бондар-Пакуш Мар'яна,Олена Панчишин і також учні образотворчого відділення Пустомитівської Школи Мистецтв виготовили Писанку "Ангел-Охоронець Життя". Робота непроста і дуже потребувала багато часу, креативності,вміння працювати з будівельними матеріалами і техніками. Викладачі та учні  ПШМ подарували громаді нашого міста Великодну Писанку, яка символізує Життя.Ангел-є нашим Охоронцем!!!Христос Воскрес!!!Воістину Воскрес!!! Всім Веселих Свят!!!Здоров'я,любові,взаємоповаги і розуміння!

Ірина Шуст-Назарчук