Христос Воскрес!

Дата: 01.05.2021 12:40

Благодатна звістка про світле Христове Воскресіння вкотре утверджує нашу віру у милосердя і справедливість, неминучу перемогу людства над усіма викликами долі.

У ці весняні дні ми молимося за мир, здоров’я та спокій у наших домівках, домівках людей усього світу, що стали на боротьбу проти епідемії. Бажаємо усім, щоб Господь не оминув своєю милістю жодну родину, дав нам міцного здоров’я, сили, терпіння та мужності.

Нехай спокій, впевненість у кращому завтрашньому дні та милосердя огорнуть Ваші серця, а Господь допомагає у всіх починаннях та подарує усім здоров’я та злагоду на довгії літа. Хай Чудо Воскресіння Христового надихає всіх нас на добрі справи для наших сімей, наших міста, сіл та рідної Пустомитівської громади.

У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» Пустомитівська міська рада бажає, щоб Ваше життя було чистим, як Святий Благодатний вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка.

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!