До уваги співвласників багатоквартирних будинків!

Дата: 07.05.2021 09:53

27.04.2021 року сесією Пустомитівської міської ради на виконання ЗУ "Про особливості здійснення права власності в багатоквартирних будинках" прийнято рішення №619 "Про затвердження списання з балансу комунальних підприємств Пустомитівської міської ради багатоквартирних будинків, у яких розташовані приміщення приватної власності" , яким фактично розпочато процедуру списання з балансу комунального підприємства Міське житлово - комунальне підприємство (м. Пустомити та с. Наварія) та комунальне підприємство "Злагода" (с. Семенівка) всіх багатоповерхових будинків.

Це означає, що власники квартир мають нарешті задуматись над тим, як їм господарювати та обслуговувати будинки, в яких проживають, яку форму управління вибрати. Враховуючи описане, пропонуємо Вашій увазі матеріали, які допоможуть організуватись та зробити успішним управління Вашим спільним майном. Дякуємо за інформаційну підтримку депутату міської ради Андрію Жидачеку.