Дані COVID-19

Дата: 11.05.2021 08:58

Дані: Пустомитівський районний відділу ДУ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР"

Вихід із червоної  зони  не привід нехтувати карантинними обмеженнями! Масові скупчення людей можуть призвести до нової хвилі захворюваності.

•     Не забувайте й надалі дотримуватися протиепідемічних заходів і правил респіраторної гігієни:
  • Мийте руки з милом або користуйтеся засобом для дезінфекції рук, який містить щонайменше 70% спирту.
  • Дотримуйтеся дистанції з людьми понад 1,5 м, уникайте скупчень людей і закритих приміщень із поганою вентиляцією.
  • Одягайте маску в громадських місцях, слідкуйте, щоби маска закривала і ніс, і рот.
  • Не торкайтеся очей, носа й рота на вулиці, у транспорті або магазині.
  • Кашляйте та чхайте в згин ліктя або прикривайте рот і ніс серветкою, яку одразу ж викидайте.

Щойно до вас доходить етап вашої вакцинації — не зволікайте й не ризикуйте власним здоров’ям, вакцинуйтеся!

Не забувайте, що рекомендації щодо запобігання поширенню COVID-19 ефективно працюватимуть лише тоді, коли їх будуть дотримуватися всі.