ДО УВАГИ БАТЬКІВ ДОШКІЛЬНЯТ!

Дата: 11.05.2021 10:37

Реєстрація дітей у чергу до закладів дошкільної освіти Пустомитівської міської  ради (ЗДО) на 2021-2022 н.р. здійснюється за посиланням https://sadok.loda.gov.ua/.

Електронна черга діє лише впродовж одного року. Для зарахування дітей у дитячий садок з 01 вересня 2021 року заявку слід подавати в терміни з 01 жовтня 2021 року до 01 червня 2022 року. Ви маєте можливість зареєструвати заявку однієї дитини у три заклади дошкільної освіти.

Перш ніж розпочати знайомство з середовищем е-Садок, радимо на сайті увійти в розділ «Про проєкт» та детально ознайомитись з Положенням про електронний сервіс реєстрації дітей у чергу до закладів дошкільної освіти Львівської області.

Електронна черга формується у хронологічному порядку надходження заявок із врахуванням пріоритетності дітей із пільговим статусом. Відповідна порядковість у електронній черзі є обов'язковою умовою зарахування дитини до ЗДО.

До кожної вікової групи формується окрема електронна черга.

Першочергово зараховуються діти пільгових категорій. У електронній черзі існує фіксована квота для пільгової категорії: перші 30 % від фактичної наповнюваності відповідної вікової групи розраховані для даної категорії дітей.

Пільгові статуси та їх пріоритетність:

- Діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, які перебувають під опікою.

-  Дитина з інвалідністю, яка не має протипоказань перебування в ЗДО.

- Дитина з особливими освітніми потребами за наявності відповідного висновку ІРЦ.

-  Дитина учасника ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС.

-  Дитина батьків-осіб з інвалідністю І групи.

-  Дитина військовослужбовців Збройних сил України, Національної гвардії, учасників АТО та ООС

-  Діти військовослужбовців Служби безпеки України, які призначені для проходження служби з іншої місцевості.

-  Діти військовослужбовців військової прокуратури, які призначені для проходження служби в іншій місцевості.

-  Діти внутрішньо-переміщених осіб.

- Інші категорії осіб, затверджені органами місцевого самоврядування, відповідними нормативно-правовими актами.

У  заклади дошкільної освіти  діти зараховуються на підставі таких документів:

- Електронної заявки дитини в електронній черзі у відповідний ЗДО.

- Письмової заяви одного з батьків або осіб, які їх замінюють.

- Медичної довідки від лікаря про стан здоров’я дитини з висновком, що дитина може відвідувати ЗДО та форми 063/о про проведення щеплення або висновок медико-консультативної комісії про те, що дитина має протипоказання до щеплення.

- Свідоцтва про народження.

- Документу, який підтверджує право на пільгове зарахування дитини у ЗДО.

- Висновку територіального лікувального профілактичного закладу, тубдиспансеру (для санаторних та спецгруп у ЗДО), висновок ІРЦ.

За додатковою інформацією щодо роботи електронного сервісу е-Садок ви можете звернутися до директорів закладів дошкільної освіти, в які плануєте реєструвати свою дитину.