Street basketball 3х3

Дата: 11.05.2021 11:35

У неділю , 9 травня вперше відбувся відкритий кубок Пустомитівської територіальної громади з вуличного баскетболу "Street basketball 3х3" .

У змаганнях брали участь чоловічі та жіночі команди . Погода сприяла класному баскетболу і запеклій боротьбі на новому майданчику м.Пустомит.

Кожна з команд проявила свої найкращі якості , щоб досягнути найкращого результату .

У чоловіків вигравши 7 ігор з 7 команда "Старий чарівник" стала чемпіоном нашого турніру , срібні нагороди за командою "ОбрБаскет" та бронзові нагороди виборола команада "Майстри спорту" , серед жінок чемпіонками стали "Королеви" , другу сходинку посіла команда "Віскі" , а третіми стали баскетболістки команди "Кола" .

По завершенню ігор баскетболісти змагались у конкурсах штрафних та трьохочкових кидків . Призерами стали : штрафні - Корбяк Андрій та Юркевич Софія , трьохочкові - Германчук Олексій та Баран Христина .

Мер нашоі територіальної громади Олег Серняк привітав наших спортсменів і вручив нагороди переможцям .

Дякую всім спортсменам які прибули на наші змагання , ви круті , продовжуйте займатись баскетболом!

Дякую своїм вихованцям , яких треную і тренував , це круто що ви досягли такого високого рівня який ви демонстурєте !

Давай разом розвивати спорт і баскетбол у нашій громаді , маємо всі умови для цього!

Андрій Кондюх