Пустомитівська міська рада підписала момерандум із командою Громада UA

Дата: 13.05.2021 15:49

Це меморандум про співпрацю між радою і ЦР Громада.UA, який передбачає створення стратегії розвитку Пустомитівської територіальної громади.

На сьогоднішній зустрічі обговорили ключові перспективи для розвитку Пустомитівської громади та шляхи співпраці в рамках створення цієї стратегії.

Пустомитівська територіальна громада має значний потенціал:

сприятливе географічне положення може дати їй можливість стати логістичним хабом;

сірководневе джерело, за правильних дій, дозволить створити великий рекреаційно-реабілітаційний комплекс;

розвинена інфраструктура уможливить залучення інвесторів в індустріальний парк;

а понад 1500 суб'єктів підприємницької діяльності забезпечуватимуть сталу дохідну частину бюджету.

Крім того, сприятлива економічна ситуація дозволяє громаді якісно та стратегічно розвивати освіту, культуру, молодіжний та спортивний сектори.

Багато вже зроблено, проте Пустомитівська територіальна громада має ще багато планів, які повною мірою укладуться та систематизуються вже в процесі розробки стратегії!

У зустрічі брали участь:

Міський голова Пустомитівської громади Олег Серняк

Заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Голдун

Представники управлінь Пустомитівської міської ради

Команда Громада.UA  (Andriana  Shehlovych Юрій Ломіковський Андрій Пелехатий)

Консультант з місцевого розвитку Сергій Корнилюк

Джерело: Громада UA