Україно моя, вишиванко!

Дата: 25.05.2021 09:01

Уже 15 років в Україні та скрізь у світі, де живуть українці, відзначають День вишиванки. Уперше ідея присвятити один травневий день традиційному українському одягу виникла  2006 року у студентському середовищі Чернівців і швидко поширилася країною.

Відтоді, щороку, українці та усі, кому подобається вишиванка, одягають цей одяг і носять удома, в офісах, на вулицях. Освітяни Пустомитівської громади долучилися до загальних святкувань. Діти, вчителі, директори закладів освіти, працівники  відділу , заступниця міського голови з питань виконавчих органів ради Тетяна Голдун  підтримали "Освітянський флешмоб" та  взяли участь в урочистостях  в центрі міста Пустомити. Святковий та радісний настрій створили мешканцям громади наші діти. Лунали пісні, вірші  та всюди була ВИШИВНКА!!!

Фото без описуФото без опису