Пустомитам 580 років!

Дата: 07.06.2021 10:06

#відлуннясвята

От і завершились ювілейні святкування Дня міста наших славних Пустомитів. Гучно, яскраво, весело: з танцями, співами та нереальною енергетикою.

Дякуємо усім пустомитівчанам та гостям, які так чисельно прийшли підтримати свою малу Батьківщину.

Висловлюємо подяку і шановним гостям, які прибули до нас на свято народній депутатці України, Галині Васильченко та депутатам Львівської обласної ради Роману Филипіву та Захару Милянику.

Окрема подяка нашим отцям, які поблагословили свято та бажали місту лише процвітання та доброї долі для усіх мешканців.

Звісно, цей день не був таким урочистим без наших найталановитіших дітей та артистів і спортсменів громади, які влаштували справжню феєрію співу, танців та заряду енергії.

Особливо трепетно, моментами зі сльозами на очах, діти влаштували для медиків колону подяки, висловлюючи найщиріші подячні слова з відкритим серцем та думками.

За круту вечірню програму висловлюємо подяку запальним артистам української естради Павлові Табакову та Назарові Савку та DJ Kaizer.

А завершити хочеться словами нашого міського голови: «Нам сьогодні 580 років. Для віку людини – це нереальні цифри, для населеного пункту – це період становлення. Вірю, що попереду в міста щасливе майбутнє. Тому бажаю всім  процвітання, здійснення мрій, успішної реалізації планів і задумів, міцного здоров’я, злагоди і добробуту кожній родині. Бережімо свій дім, свою  маленьку Батьківщину.

З днем народження, Пустомити, з днем народження, пустомитівчани!»

Більше фото:  ТУТ