Нагадуємо!

Дата: 08.06.2021 08:40

Шановні мешканці Пустомитівської громади!

Нагадуємо, що кожен громадянин повинен усвідомлювати, що саме його відповідальна поведінка, дотримання правил карантину та особистої гігієни – це те, що може запобігти розповсюдженню коронавірусу і тим самим вберегти ваше життя та здоров’я, ваших рідних та близьких.

Разом з тим, ми повинні бути згуртованими, допомагати людям похилого віку, які є найбільшою групою ризику, сусідам, а також тим, хто щодня працює, надаючи медичну допомогу хворим, забезпечуючи життєдіяльність наших  населених пунктів.

Закликаємо мешканців дотримуватись карантину: регулярно дезінфікуйте руки та носіть захисну маску у громадських місцях;

уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції;

Наша згуртованість у недопущенні розповсюдження інфекції та відповідальна поведінка допоможуть пройти це непросте випробування.

Зателефонуйте своїм батькам, своїм бабусям та дідусям. Привезіть їм усе необхідне. Або замовте їм онлайн-доставку продуктів та ліків.

Бережіть себе та будьте здорові!