Зі святом Вознесіння Господнього!

Дата: 10.06.2021 11:05

Вознесіння Христа на небо, — показує нам, як людина у відповідності зі своєю природою і сутністю долає смерть і знаходить безсмертя душі.

У це велике свято бажаємо Вам непорушної надії на краще і чистої духовності. Нехай приклад Ісуса освітлює Ваш шлях і нагороджує любов'ю. Також найщиріші вітання шлемо о. Степану та парафіянам храму Вознесіння Господнього у місті Пустомити, з нагоди храмового празника!

Бажаємо усім міцного здоров'я, радості, довголіття, успіхів у справах та Божого благословення!

У цей святковий день, коли Христос вознісся на небеса, бажаємо і всім нам вознестися у своїй вірі. Нехай тепер, у важкий момент нашої історії, надія на воскресіння рідної держави, на безмежну силу любові стануть для нас сходинками до щасливого життя, до розбудови та покращення нашої громади.