Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 10.06.2021 11:07

10 червня 2021 року міський голова О.Серняк провів чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини Пустомитівської міської ради.

На засіданні комісії розглядалось 4 питань, а саме: про доцільність позбавлення батька батьківських прав відносно трьох дітей; надання дозволу на укладення договору дарування житлового будинку та земельної ділянки, право користування якими мають діти; надання неповнолітньому дозволу на укладення і підписання договору купівлі-продажу квартири за згодою матері; надання дозволу на укладення і підписання договору купівлі-продажу майнових прав від імені малолітньої дитини.

Дані питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей міської ради, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. За результатами засідання Комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Фото без описуФото без опису