Комісія з питань захисту прав дитини

Дата: 24.06.2021 10:19

23 червня 2021 року міський голова О.Серняк провів чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини Пустомитівської міської ради. На засіданні комісії розглядалось 3 питання, а саме: про доцільність позбавлення батька батьківських прав відносно трьох дітей; про надання дозволу на укладення договору дарування житлового будинку та земельної ділянки, право користування якими мають діти; про влаштування двох дітей в заклади інтитуційного догляду.

Усі справи, які виносились на порядок денний, ретельно вивчені членами комісії. За результатами були прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Підсумовуючи засідання комісії, Олег Серняк наголосив на необхідності посилення взаємодії суб’єктів соціальної роботи з метою вчасного та оперативного реагування на випадки потрапляння дітей в складні життєві обставини.