З Днем молоді!

Дата: 27.06.2021 09:39

Нині наша юнь відзначає своє свято – День молоді. Сьогодні вкрай потрібні її молодеча завзятість, патріотизм, нові ідеї та ініціативи.

Переконаний, що творчий ентузіазм юних представників громади, бажання у всьому бути першими щоденно працюватимуть на розвиток рідного міста, нашої громади. Спільними зусиллями ми сформуємо солідарне суспільство, збудуємо заможну Україну та успішне європейське місто Пустомити.

Зичу усім успіхів у всіх добрих починах, міцного здоров’я, бадьорості духу, впевненості у безхмарному майбутньому нашої держави та рідного міста. Слава Україні! Героям слава!