З Днем Конституції!

Дата: 28.06.2021 09:40

Дорогі мешканці Пустомитівської громади!

День Конституції – важливе свято для держави та її громадян, бо саме Основний Закон є гарантом прав і свобод людини, незалежності та цілісності України, її демократичного устрою. Революція Гідності, мужній опір зовнішньому агресору свідчать, що українська нація свято шанує конституційні устої, права і свободи та готова відстоювати їх ціною життя своїх Героїв.

Усі ми щиро прагнемо змінити наше життя і долю на краще, хочемо, щоб Україна зайняла гідне місце у європейській демократичній спільноті та стала зразком верховенства права у світі . Для досягнення цієї мети нам потрібно докласти спільні зусилля та багато працювати, плекати паростки нового ставлення до громадянських прав і обов’язків, бути активними учасниками сучасного процесу українського державотворення.

Ви – мешканці нашої громади, маєте багату історичну спадщину демократичних традицій і, не має сумніву, будуть в авангарді тих прогресивних змін, яких сьогодні потребує українське суспільство, кожен з нас!